• antalya yatak yıkama
 • Antalya Yatak Yıkama


  Antalya Yatak Yıkama Uygulamaları

  İnsanların rahat bir şekilde dinlenebilmesi adına çok konforlu ve kaliteli yataklar üretilmektedir. bu yataklar genellikle kalın ve içinde yaylı veya süngerli sistemler bulunan kompleks ev eşyalarıdır. Bu yataklar bireyin sağlığı açısından da çok önemli unsurlardır. Zaman içerisinde yatakların derinlerine işleyen tozlar bakteriler ve matlar uyku sırasında solunum yoluyla insan vücuduna karışmakta ciddi sıkıntılar ortaya çıkartmaktadır. Yataklar bireysel olarak yıkanıp temizlenebilecek olan materyaller değildir.  kesinlikle profesyonel ekipler tarafından temizlenerek hijyenik hale getirilmesi gereken unsurlardır. Tam bu noktada Antalya yatak yıkama firmasından hizmet talep ederek yataklarınızı temizleyebilirsiniz.

  Antalya Yatak Yıkama Modern Çözümleri

  Talep eden tüm müşterilerinin yatak yıkama hizmeti veren firma öncelikli olarak yatağın kumaş türünü ve yapısını tespit etmektedir. Gereken doku tespiti yapıldıktan sonra Antalya yatak yıkama uygulamaları içerisinde yapılması gereken ilk işlem yüksek emiş güçlü sanayi tipi bir makine ile yatağın üzerinde bulunan tozların vakumlanmasıdır. Standart ev süpürgeleri ile birkaç santimetre kadar Derine inebilen vakumlanma işlemi bu kaliteli makinelerle yatağın en diplerine kadar ulaşmakta ve yatak üzerinde bulunan tozlar makineye çekilmektedir. Bu işlemin ardından yatağın kumaş dokusuna uygun gereken temizleme karışımı ve şampuan hazırlanmaktadır. Firma piyasada bulunan standart halı şampuanları yerine her yatağın ve koltuğun dokusuna uygun şampuanlar üreterek daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

  Antalya Yatak Yıkama ve Araç Kalitesi

  Şampuanlama işleminden sonra yatağın dokusunu işleyen kirler ve lekeler yumuşamaya başlayacak böylece yataktaki kirler çok fazla kabarmadan temizleme olanağı bulunacaktır. Antalya yatak yıkama uygulamasında bu adımdan sonra yatak kumaşı ve dokusu gözden geçirilir. Eğer yatakta çıkmayan lekeler varsa özel olarak hazırlanan leke sökücüler ile lokal uygulamalar yapılır. Bu lokal uygulamalar neticesinde yatak dokusu temizlenip kumaş kirlerden arındırılır. Bu çok önemli bir adımdır zira yataktaki kirler uygun sprey ve şampuan kullanılmazsa hem kaliteli bir şekilde arındırılmaz hem de yatağının kumaş dokusu zarar görüp zaman içerisinde tiftiklenebilir. Bu adamın hemen ardından yatağın asıl yıkama işlemine geçilir. Yine bu noktada sanayi tipi çok kaliteli makineler kullanılarak püskürtme ve spreyleme işlemleri gerçekleştirilerek yatak hijyenik hale getirilir.

  Ekonomik Çözüm İçin Antalya Yatak Yıkama Firması

  Tüm bu işlemlerden sonra son bir kontrol yapılarak gözle görülmeyen inatçı lekeler varsa hava sirkülasyonlu farklı çözümler ile bu lekeler çıkartılır. Antalya yatak yıkama uygulamalarının tamamı oldukça ekonomiktir ve her bütçeye uygundur.